Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Akryl
Vylet Nails akrylové farby prášok

Podrobnosti
+

Uistite sa, farebný akryl modelu vrstiev s Vylet nechty akrylové farby prášku. Z pastelovo, lesk, lesk, čistý, neónové a transparentné nájdete všetko pre vaše kreatívne modelovanie akrylom. Tento akryl prášok vyrába na špici výskumu a ponúkané v našom internetovom obchode v najvyššej kvalite. Farebný akryl prášok je vybavený Gan-stop a optických zjasňovačov. Gan-zastávka znižuje vyblednutiu farby, ako sú UV žiarenia (Solárium, atď.). Tento produkt, bez ohľadu na to, akú farbu chcete, je ľahko ovládateľná a vyniká v trvanlivosti. Keď je akryl systém prášok s akrylom kvapalina (tiež u nás k dispozícii) zmiešané a použiť. Zabezpečiť konzistenciu zmesi kvapalných produktov dlhšie doby. Prevezme s tekuté vlhkým štetcom malé guľôčky z Vylet nechty akryl prášok s rotačného pohybu. Okamžite dal loptu na špičke nechta a stlačte "" starostlivo byt na každej strane. Okraje by mali byť tejto tenké a najvyšší bod by mal byť potom pri prechode medzi tip a prírodných nechtov (krivka C). Vytvarovaný necht je tak stabilný. Tešíme sa na akryl prášok Vylet-nechty s kapacitou 30 g. Veľa odtieňov farieb za najlepšie ceny - budete sa diviť!

Tesnenie
+

vzduchu tvrdnúce

Nechtový dizajn bez použitia prístroja na vytvrdnutie: Skrášlite si prírodné alebo umelé nechty bez technických prístrojov, bez použitia elektrickej energie. Výrobky označené touto pečaťou tvrdnú samovoľne na vzduchu.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.6429

Prehľad

5
9
4
5
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná