Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 149 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Akryl / Akrylový Prášok
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Akrylový Prášok

Filter articles

Pracovný materiál akryl je známy najmä z maliarskeho fachu. Je veľmi odolný a stabilný, pripúšťa farby a formy v nekonečných variantách a manipulácia s ním je pomerne jednoduchá. Z akrylu je možné vytvarovať aj umelé nechty. Odkedy tento americký trend prišiel aj do Európy, pracuje takmer každé nechtové štúdio s akrylom. Akrylové nechty sa odporúčajú najmä vtedy, keď sú nechty vystavované veľkej záťaži, akou je napríklad pravidelné a intenzívne ťukanie do klávesnice počítača. Rovnako ako gélové nechty, aj akrylové nechty je potrebné každých 3 až 5 týždňov upravovať – v intervaloch teda rozdiel nie je.

Na našich stránkach Vám ponúkame rôzne druhy akrylových práškov ako aj gélov na nechty z akrylu, ktoré je možné objednať ako v malých, tak aj vo veľkých baleniach. Cenovo sú tieto produkty rovnako atraktívne pre súkromné osoby, ako aj pre nechtové štúdiá, ktoré profitujú najmä z objednávok lacnejších veľkých balení. Veľké nádoby, fľaše a dózy síce na pohľad nevyzerajú veľmi príťažlivo, umožňujú však plnenie do menších nádob, ktoré zároveň esteticky dotvárajú vzhľad pracovných priestorov v nechtovom štúdiu. Všetky nadmerné balenia sú navyše uzatvárateľné, takže produkty sa dajú používať aj v rámci dlhšieho časového obdobia. Samozrejme naše produkty určené na modeláž akrylových nechtov spĺňajú európske normy – sú vysoko kvalitné a absolútne nezávadné.


Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná