Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Akryl / Akrylový Prášok
Akrylové pigmentu prášok striebro glitter priadze pre elegantné akrylové nechty

Podrobnosti
+

Klinec stáva trblietavé vlákna umelecké diela a šperky na tele. Integrovaný sľudy pás v akrylového prášku ušetriť ďalší krok, výrobok je spracovaný ako v prípade akrylové model ideálny umelé nechty.

Akrylové pigmentu prášok s vlákna lesk v striebornej je zmiešané s akrylovým kvapaliny a sformuje do malé guľôčky. S zodpovedajúce akrylové kefa rýchlo použiť materiál a na prírodné nechty, C-krivka tvaru. Konečný výrobok je trblietavé klinec, ktorý je zarážajúce a iskrivý a trblietavý priťahuje pozornosť cez vrstvy akrylovej so striebornou vložka. Toto sa vzťahuje na rukách, takmer ešte viac ale na nohách, cez lesk pásky na akrylové nechty krásnu a atraktívny vzhľad ako inokedy. Tak dlho akrylových nechtov a lesk udržuje jeho zajiskření, zodpovedajúce vrchný náter tmelu sa odporúča.

Tesnenie
+

vzduchu tvrdnúce

Nechtový dizajn bez použitia prístroja na vytvrdnutie: Skrášlite si prírodné alebo umelé nechty bez technických prístrojov, bez použitia elektrickej energie. Výrobky označené touto pečaťou tvrdnú samovoľne na vzduchu.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

5

Prehľad

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná