Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Akryl / Akrylový Prášok
NDED akrylového prášku
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

NDED akryl prášok s Cavaliers ochrany umožňuje modelovať nechty bez kalenie pod zvláštne svetlo UV vytvrdzovania jednotky. To, namočte vhodný kefa do akrylových kvapaliny a tvoria malé guľôčky okolo kefa okolo krúživým pohybom. Ihneď potom môžete zhromaždiť tvarované korálky na vrchole klinec. Lopta musí byť distribuovaný a to rýchlo a rovnomerne, pretože to je klinec dizajn metóda dokonca sušenie. Tiež sa uistite, že korálky musia byť spracované mokré, a že je najvyšší bod C krivky medzi prechodom z umenia a nechtov. Zvyčajne až päť korálky postačuje na klinec. Môžete si vybrať tento high-kvalitné akrylátové medzi tromi rôznymi farbami. Či už si vyberiete jasné, Rosé alebo biela - ako vaše nechty mali vyzerať. Neváhajte a teraz rozhodnúť. U nás nájdete nechtov dizajn akryl prášok mikro luxus s Gan - zastaviť a optický zjasňovač, všetky ostatné vysoko-kvalitné produkty a položky, ktoré potrebujete na model s akrylovým. Sme výrobca nechtov dizajn exkluzívny objav, poskytnúť nechtový dizajn ponúka dobrú cenu pomer výkon s najlepšou kvalitou Studio. Nás vyskúšať a ohodnotiť tento produkt priamo z nášho on-line obchode.

Tesnenie
+
inštrukcie
+

Krok č. 1: Akrylovú tekutinu Acryl liquid nalejte do sklenenej nádobky (sklenená miska dappen).

Krok č. 2: Štetec na akryl ponorte do akrylovej tekutiny Acryl liquid.

Krok č. 3: Položte teraz štetec na akryl vodorovne na akrylový prášok a počkajte, kým sa na štetci nevytvorí rozotierateľná guľôčka.

Krok č. 4: V ďalšom kroku túto guľôčku poroztláčajte na nechte a necht vymodelujte.

Krok č. 5: Keď necht vymodelujete, počkajte, kým celkom nezaschne.

Krok č. 6: Necht potom vypilujte do požadovaného tvaru.

Krok č. 7: Na dosiahnutie správneho lesku vezmite leštiaci blok na nechty a necht vyleštite.


Tip: Aby sa necht pekne leskol, môžete použiť aj buničitú vatu, ktorú navlhčíte olejom určeným na nechty a necht ňou vyleštíte.


Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.9
Prehľad
5
88
4
23
3
2
2
2
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná