Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Akryl / Akrylový Prášok
Vylet Nails Studio-Edition Precious Acryl Powder

Podrobnosti
+

Ona dostane Vylet drahých akrylovým práškom na Akryl založené najnovší vývoj vo forme prášku, ktorý cez jeho Vyniká rezistenciu. Je to veľmi, veľmi jemný prášok, ktorý pre poskytuje neuveriteľne jemné a krásne akrylové nechty. Prášok je ako nič Ostatné akryl prášok tiež k dispozícii s komerčne dostupné a s nami Akryl-tekuté mixovanie. Už malé množstvo naše bohaté a kvalitné drahé akryl prášok bohaté, dostatočné množstvo Hmotnosť na dotyk, môžu byť použité pre model akrylové nechty. Na Miešajte hmotnosť, budete potrebovať ešte Acrylliquid navyše tento prášok špeciálneho skla, ktoré je vhodné na akrylové a špeciálne Akrylové kefa. Ak ste nastavili prášok a Acrylliquid v skle. Mix sa štetcom v kruhovom pohybe. V súvislosti tvoria malé guľôčky z na hranu skla s kefou zmiešané akryl a to dal na klinec. Model, ktorý Hmotnosť okamžite von, pretože akryl veľmi rýchlo tvrdne na vzduchu. Najvyššia Bod umiestnenie modelu by mala byť na krivke C, tam, kde prirodzené nechty na Umelé nechty prejde. Ak sa majú modelovať akryl, upraviť Ostatné klince v rovnaký postup. Pripojenia, odporúčame Použitia tmel výrobku, vo forme laku alebo gélu, ktoré Nechty ochranu od škvrny, poškriabaním a inými vonkajšími vplyvmi a robí to odolnejšie. Presvedčte sa sami a ťažiť z našich Skúsenosti výrobcu.

Tesnenie
+

vzduchu tvrdnúce

Nechtový dizajn bez použitia prístroja na vytvrdnutie: Skrášlite si prírodné alebo umelé nechty bez technických prístrojov, bez použitia elektrickej energie. Výrobky označené touto pečaťou tvrdnú samovoľne na vzduchu.

inštrukcie
+

Krok č. 1: Pripravte sa na modelovanie a úpravu nechtov.
Krok č. 2: Navlhčite štetec akrylovou tekutinou a ponorte ho do zvoleného farebného akrylového prášku.
Krok č. 3: Na špičke štetca zostane prilepená akrylová hmota.
Krok č. 4: Túto hmotu poroztláčajte na necht, aby ste mohli vyformovať francúzsku špičku.
Krok č. 5: Aby ste mohli v modelovaní pokračovať, musí všetko zaschnúť.

Tip: Pri modelovaní nechajte akrylové nechty po každom kroku poriadne vyschnúť.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

5

Prehľad

5
11
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná