Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Akryl / Liquid na Akryl
NDED akryl kvapalina pre začiatočníkov

Podrobnosti
+

Akryl môže byť použitý pre prevádzku prirodzené nechty. Editácia je nie je zďaleka tak zložité, ako to je často predpokladal. Pre prácu s akrylom, existujú určité akrylové kvapalín, ktoré sú potrebné pre umiestnenie modelu. NDED akryl kvapaliny pre začiatočníkov stvrdne pomalšie a je tak aj začiatočníkov v nechty akryl-dosť času. Kvapalina vyžaduje čas 3 minúty približne na vyliečenie, v tejto dobe môžu byť modelované nechty v pokoji. Akrylové nechty liek bez UV lampa na vzduchu znamená, budete potrebovať pre modelovanie s akrylom. Netrénovaný nechtov návrhári dare nie je často na akryl modelovanie pretože rýchlo tvrdne akryl a komplikuje proces. Pomalé liek kvapaliny s týmito problémami z minulosti. Je dôležité akrylového modelovania, že nie príliš blízko kožičky a hrany sa pracuje, pretože akryl inak môže rýchlo výťahy. Tiež, na dôkladné čistenie kefa je nesmierne dôležité, podľa vzoru, pretože inak je nepoužiteľný. Už sa vyhýbať akrylového modelovania a vyskúšať naše tekutiny, ktoré dokonca aj začiatočníkov získať uspokojivé výsledky. Budete sa diviť. Výrobcovia ponúkame dlhoročné skúsenosti a najvyššej kvality.

Tesnenie
+

vzduchu tvrdnúce

Nechtový dizajn bez použitia prístroja na vytvrdnutie: Skrášlite si prírodné alebo umelé nechty bez technických prístrojov, bez použitia elektrickej energie. Výrobky označené touto pečaťou tvrdnú samovoľne na vzduchu.

inštrukcie
+

Krok č. 1: Nalejte akrylovú tekutinu Acryl liquid do sklenenej nádobky (sklenená miska dappen).

Krok č. 2: Ponorte svoj štetec na akryl do akrylovej tekutiny.

Krok č. 3: Štetec napitý tekutinou vložte do akrylového prášku.

Krok č. 4: Vzniknutú krémovú hmotu naneste na necht a vymodelujte ho.


Tip: Ak máte na štetci priveľa tekutiny, otrite ho o sklenenú nádobku.Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.5238

Prehľad

5
16
4
3
3
0
2
1
1
1

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná