Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Akryl / Liquid na Akryl
Vylet Nails akryl kvapalina s nízkym zápachom

Podrobnosti
+

Nechty majú často trpia každodenný stres. Trhať a zlomiť, čip a pohľad nepekné. Krásne nechty však nemusia zostať sen. Umelé nechty môže byť dobrou alternatívou k prerástli vlastné nechty do požadovanej dĺžky. Modelovanie akrylových vyžaduje akrylové kvapalín. Naše výrobky akrylového poskytujú ideálne podmienky pre pekný model. Naše Vylet nechty akrylové kvapaliny je nízka zápach, balené v 100 ml a dokonale harmonizuje náš nechtov dizajn luxusná akrylátové práškom. Pre zvýšenú odolnosť, najmä pre problém nechty, akrylové náter, naše Vylet-nechty je perfektným riešením. S nášho akrylových výrobky, vytvárajú krásny model miesta, na ktoré budú závidieť ostatným. Výťahy alebo zožltnutie modelovanie konečne patria do minulosti. Pre krásne akrylové nechty, budete potrebovať žiadne UV, akryl prášok a kvapalné zmesi stvrdne vo vzduchu. Pre modelovanie, ťuknite kefa do kvapaliny, a potom do prášku. Vezmite malé množstvo prášku. Kvapalina kombinuje s práškom a forme malé guľôčky v hornej časti kefa. Táto guľa je umiestnený na klinec a rovnomerne. Po vytvrdení, súbor nechty do požadovaného tvaru a ozdobíme podľa vlastného výberu. Ponúkame vám najvyššiu kvalitu našich výrobkov. Trust našich skúseností výrobcu.

Veľkosť
+

0.04 Meter (m)
0.034 Meter (m)
0.103 Meter (m)

Tesnenie
+

vzduchu tvrdnúce

Nechtový dizajn bez použitia prístroja na vytvrdnutie: Skrášlite si prírodné alebo umelé nechty bez technických prístrojov, bez použitia elektrickej energie. Výrobky označené touto pečaťou tvrdnú samovoľne na vzduchu.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

3.8

Prehľad

5
1
4
3
3
1
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná