Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 149 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gél Lak
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016
Gél Lak Gél Lak Nájdite svoj Gél Lak vo viac ako 389 rôznych farbách K vašej obľúbenej farbe

Gél Lak

Gél Lak NAIL-EON STRAIGHT Gél Lak Gél Lak NAIL-EON STRAIGHT
z 2,79 € *
NAIL-EON UV lak na nechty pure Gél Lak NAIL-EON UV lak na nechty pure
z 2,96 € *
Matný UV vrchný náter Gél Lak Matný UV vrchný náter
5,09 € *
NAIL-EON UV lak na nechty hodváb Gél Lak NAIL-EON UV lak na nechty hodváb
z 3,99 € *
NAIL-EON Gél Laku HIGHLIGHTS Gél Lak NAIL-EON Gél Laku HIGHLIGHTS
5,92 € *
NAIL-EON Gél Laky Charming Gél Lak NAIL-EON Gél Laky Charming
5,92 € *
nded prémia UV lak na nechty nahá Gél Lak nded prémia UV lak na nechty nahá
4,95 € *
nded prémia UV lak na nechty metalíza Gél Lak nded prémia UV lak na nechty metalíza
4,95 € *
nded prémia UV nechtov lakom pastel Gél Lak nded prémia UV nechtov lakom pastel
3,96 € *
-20%
nded prémia UV lak na nechty sľudy Gél Lak nded prémia UV lak na nechty sľudy
4,95 € *
Nightshine prášok pastel Gél Lak Nightshine prášok pastel
1,79 € *
-35%
Jeden zdvih maľba farba 8 ml Gél Lak Jeden zdvih maľba farba 8 ml
2,33 € *
-10%
Ostrý UV Peel Off Gél Lak NAIL-EON Gél Lak Ostrý UV Peel Off Gél Lak NAIL-EON
z 2,96 € *
NAIL-EON UV Soak Off Gél Lak Metalíza Gél Lak NAIL-EON UV Soak Off Gél Lak Metalíza
5,92 € *
NAIL-EON UV lak na nechty neon Gél Lak NAIL-EON UV lak na nechty neon
5,92 € *
nded prémia UV lak na nechty Pearl Gél Lak nded prémia UV lak na nechty Pearl
4,95 € *
NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN Gél Lak NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN
3,90 € *
NAIL-EON UV lesk na nechty Gél Lak NAIL-EON UV lesk na nechty
5,92 € *

Prosím, vyberte príslušný sub-kategórii Gél Lak:

Gel Laky
Gel laky a UV lakovanie kombinuje funkcie lak na gél nechty a farby UV gélov. Trvanlivý povlak gél je ľahko použiteľné a tvrdené pod UV svetlom. Dlhá životnosť a vysoký lesk charakterizovať nechty v tejto kategórii, kompletné pečať poskytuje ešte väčšiu stabilitu.
Thermo Gel Lak
Thermo gel lak na nechty produkoval jeho farba mení efekt pre efekty AHA. V závislosti na teplote, klinec zmení farbu a ukazuje inú tvár s rôznou farbu hry. Takže, nechtov je nikdy nudná. Farebné kombinácie ako textúry Thermo farba povlakov sú k dispozícii široký výber. Thermo gel lak na nechty pre vzrušujúcu hru farieb na nechty
Soak Off Gel Lak
Problém nechty a tých, ktorí jednoducho radi to, čo je peel off a soak off gel lak pre gél nechty perfektné. Trvanlivé gél lak gél nechty je ako obvykle uplatniť a kalené. Zvláštnosťou tohto produktu: v závislosti na želanie povlak môže byť zvládnutý ľahko z nechtov, komplikované Čistenie nechty Remover je takmer úplne eliminované.
Gél lak na nechty - tenké ako trvanlivé ako UV gél na nechty

Takmer ako tenké ako klinec a to ešte stabilný dosť na posilnenie prírodných nechtov, je ponúkaný UV gél lak v rôznych variantoch. Rýchle cure pod UV svetlom eliminuje často nepríjemné keď nechty čaká inak, tiež nevzhľadné označí farby minulosťou. Špeciálny povlak udržuje aspoň dvakrát tak dlho, ako konvenčné lak na nechty, často vrstvu, zostane kým klinec rastie. Brilantný lesk pripomínajúce gél nechty, zabezpečuje natrvalo krásne nechty, ktoré sú vždy čerstvé znova a noble. V pozícii gél model pracuje aj za UV farby vo viacerých vrstvách.

Vrstvy by mali byť čo najtenšie a byť vyliečený samostatne pod UV lampou. Pred použitím prírodných nechtov je klinec šlechtění kožičku odsunuté a jemne brúsený povrch nechtov buffer. Udržať, No, prvú vrstvu, ktorá slúži ako základ pre ďalšie vrstvy náteru, klinec bude sa oprášil a odmasťovacie s čističom. Základný náter je použitá a vyliečiť pod UV svetlom, potenie vrstva zostáva na klinec a slúži ako základ pre zatknutie pre UV gél lak na nechty. Náter môže byť aplikovaný v závislosti od požadovanej intenzity farieb v jednej alebo viacerých vrstvách. Poslednú vrstvu farby tvorí vrchný náter, ktorý poskytuje ešte väčšiu stabilitu, odolnosť proti poškriabaniu a dlhotrvajúci lesk.

UV nechty na nechty problém napr. lyžičkou klince sú obzvlášť dobre hodí. Takéto nechty bez akryl alebo gél modelu otázkach často drží, veľký a dlho-trvajúce výsledky získané pomocou UV-gél nátery sú však v mnohých prípadoch. UV gél laky sú k dispozícii v mnohých farbách, matný a lesklý, k dispozícii s zmiešané trblietky častice alebo vločiek. Mimoriadne atraktívne a nápadný variácia je termo UV gél lak na nechty, ktorý mení farbu v závislosti na prevládajúce okolitej teplote a prejavuje v neustále rôzne prechody. Rýchlo a ľahko odstrániť Oddeåte nechty. Čistič je povinný odstrániť, vrstvy náteru môžu byť odstránené jednoducho želanie ako tenká koža. Prejdite v nded ponuka v našom široké spektrum UV klinec leštidlá pre vždy nový a prekvapujúci nechtový dizajn. Naše produkty sú bez MMA (metylmetakrylát) a ideálny pre citlivé osoby.

 Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná