Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gél Lak
Gél Lak NAIL-EON Lak na Nechty Pastel - Mäkké Farby na Nechty

Podrobnosti
+

Gél lak NAIL-EON lak na nechty pastel tónoch sú obľúbené najmä pre šlechtění nechtový dizajn v každodennom živote. Aj jemné farebnú schému ale aj pre elegantné oblečenie hodí večeru. Vytvorte nechty pastelové krajší a silnejšie klinec mnohých romantické odtiene možno s NAIL-EON UV.

Gél lak NAIL-EON lak na nechty pastel je vhodná pre takmer každý necht a môžu byť použité ako aj na akryl alebo gél nechty priamo na prírodné nechty. Pred aplikáciou náteru gél na nechty vyčistené a pripravené s náter náter je potrebné na prírodné nechty základne ako základ. To je aplikovať štetcom a kalené pod UV svetlom. Výsledné vrstvy potu zostane na klinec. Teraz nasleduje gél povlaku, tiež aplikovaný v tenkej vrstve s štetec na nechty. Tenšia vrstva, spoľahlivejšie je následné liek pod UV lampou. V prípade potreby vyššej intenzity farieb je aj poradie viacerých vrstiev je možné. Potenie vrstva sa odstráni po vytvrdení, je potom okamžite konečnú pečať s top coat alebo nápadité viac nechtov umenie dekorácie.

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.7143

Prehľad

5
16
4
4
3
1
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná