Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gél Lak / Gel Laky
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Gél Lak NAILEON Lak na Nechty Nahá - Matný Nechtový Dizajn v Pastelových
Podrobnosti
+

Gél lak NAIL-EON lak na nechty nahá modelovanie vytvára elegantné nechty nudné tóny. Diskrétne gél náterov možno použiť na prirodzené a umelé nechty a sú ideálne v kombinácii s akrylom model schopný nechtov. Po liečenie a čistenie povrchu nechtov na dlhšiu trvanlivosť zhora uzavretá srsť.

Ako prípravy na uplatňovanie gél lak NAIL-EON lak na nechty nahá  pestované nechty, alebo modely, povrch nechtov je čistý na gél lak s čistejšie. Základný náter, ktorý stvrdne pod UV jednotky, vytvára zodpovedajúce pad na prírodné nechty, výsledné vrstvu potu, zostane na klinec. Gél lak, ktorá je dostupná v rôznych pastelových odtieňoch, je potom použitá ako tradičné nechty a vyliečiť. Teraz môžu byť spracované umelecké nechty na nechty, prípadne pečať s vrchný náter sa dá priamo. Aj to je vyliečený pod UV svetlom a vrstvu potu.

viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.7895
Prehľad
5
17
4
0
3
2
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná