Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gél Lak 3 v 1 / Gel Laky
Gél Lak NAIL-EON Lak na Nechty Pastel - Mäkké Farby na Nechty
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Gél lak NAIL-EON lak na nechty pastel tónoch sú obľúbené najmä pre šlechtění nechtový dizajn v každodennom živote. Aj jemné farebnú schému ale aj pre elegantné oblečenie hodí večeru. Vytvorte nechty pastelové krajší a silnejšie klinec mnohých romantické odtiene možno s NAIL-EON UV.

Gél lak NAIL-EON lak na nechty pastel je vhodná pre takmer každý necht a môžu byť použité ako aj na akryl alebo gél nechty priamo na prírodné nechty. Pred aplikáciou náteru gél na nechty vyčistené a pripravené s náter náter je potrebné na prírodné nechty základne ako základ. To je aplikovať štetcom a kalené pod UV svetlom. Výsledné vrstvy potu zostane na klinec. Teraz nasleduje gél povlaku, tiež aplikovaný v tenkej vrstve s štetec na nechty. Tenšia vrstva, spoľahlivejšie je následné liek pod UV lampou. V prípade potreby vyššej intenzity farieb je aj poradie viacerých vrstiev je možné. Potenie vrstva sa odstráni po vytvrdení, je potom okamžite konečnú pečať s top coat alebo nápadité viac nechtov umenie dekorácie.

Tesnenie
+
Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.7692
Prehľad
5
21
4
4
3
1
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná