Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gél Lak / Gel Laky
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Gél Lak NAIL-EON STRAIGHT na Nechty
Podrobnosti
+

Náš gél nátery majú Peel Off  Gél Lak na nechty a pásy farba vlastnosti. Môžete vynechať len náter a základný náter, potom môžete odstrániť len náš gél laky po pár dňoch nechtov. Mnohí sú už v priebehu roka-Erlanger výrobca činnosť nové produkty od nás na trh prichádzajú s našimi zákazníkmi hit ako bomba. Aplikácia je mimoriadne jednoduché, ako gél priamo z šikovný a praktický Fľaše môže byť použitý a uplatňovať. Na gél kabát tiež známy ako LED, svetlo-liečenie lak na nechty, gél UV lak na nechty, Gelish. Gél poľskej alebo UV Gél Lak ako použitie konvenčných nechty, musí vykonať niekoľko prípravkov. Po prvé, musíte nechty pufrom matné pred nechty potom byť čistené s čistejšie a náter ako tmeliace činidlo použije. Potom sa vysuší na vzduchu, primer je náš gél lak Špeciálny základný náter aplikovaný na nechty od zmeny farby a Chráni zvyšky farieb. Svetlo je 2 minúty pod UV základný náter vyliečený. Potenie vrstva nie je odstránená nechty, ale Farebný gél náter je aplikovaný priamo na ešte mokré základným náterom. Na Nechty sú ožiarené znova za 2 minúty UV svetlom a farebný gél vyliečený. Ak je mimoriadne bohatý a intenzívnu farbu by mala byť, je vhodné použiť dvoma vrstvami laku. Ak ste Bude pracovať pre motív alebo klinec umenie musí v mokrom laku vykonať nasledovné vrchný náter gél kabát je aplikovaný. LED pripravený! Podľa poradia v hornej kabáty nechty pred Poškriabaním chráni a poskytuje ideálne dokončiť, potenie vrstvy Odstráni. Vyskúšajte tento nový druh gél metódy a uvidíte, ako Aplikácia je veľmi jednoduché. Vytvrdne po 120 sekúnd v normálnej UV osvetľovacích zariadení a 30 až 60 sekúnd v LED svetlo liečenie jednotiek. Gél Lak NAIL-EON STRAIGHT na Nechty Lacné Nakupovanie v Online Obchode.

viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.4508
Prehľad
5
246
4
179
3
26
2
7
1
2

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná