Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gél Lak / Gel Laky
Matný UV vrchný náter - pre prirodzene vyzerajúce nechty
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Je možné prirodzený vzhľad Nechty sú často dôrazne odporúča. S matný UV vrchný náter na Model mohol nechtov účinne zapečatené a prijíma súčasne podložke Povrch, pripomínajúcimi štruktúru prírodných nechtov. Kyselina-free gél vhodný pre UV - aj čo sa týka LED lampy.

Doteraz mal na výber, matný alebo lesklý Modelovanie nechtov sú často už prijaté na farebný gél. S UV top coat Matt, je to rôzne. Transparentný lak tesniace prebieha na modelované nechty uplatňuje a po liečbe pod UV svetlom alebo LED svetlo pre matný povrch. Tenké viskozitou gél môže byť použitý ako plné krytie Gél alebo dokonca len čiastočne používané. Rovnako ako gél na nechty zapečatené vrchný náter akrylové nechty, fiber sklo model vrstiev, nechty umenie výtvory a všetky UV- a LED končí. Uplatňovať tesniacim gélom ako obvykle: to je v tenký, ale kontinuálne vrstvy nanesenej na klinec a 120 Tvrdené sekúnd pod UV svetlom-, alebo 30-90 sekúnd pod svetlom. Skrze odriekania kyseliny v zložení gél, aplikácia je aj pre ľudí s alergiou na jednoduché.

viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
Prehľad
5
4
4
1
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná