Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gél Lak / Gel Laky
Matný UV vrchný náter

Podrobnosti
+

Je možné prirodzený vzhľad Nechty sú často dôrazne odporúča. S matný UV vrchný náter na Model mohol nechtov účinne zapečatené a prijíma súčasne podložke Povrch, pripomínajúcimi štruktúru prírodných nechtov. Kyselina-free gél vhodný pre UV - aj čo sa týka LED lampy.

Doteraz mal na výber, matný alebo lesklý Modelovanie nechtov sú často už prijaté na farebný gél. S UV top coat Matt, je to rôzne. Transparentný lak tesniace prebieha na modelované nechty uplatňuje a po liečbe pod UV svetlom alebo LED svetlo pre matný povrch. Tenké viskozitou gél môže byť použitý ako plné krytie Gél alebo dokonca len čiastočne používané. Rovnako ako gél na nechty zapečatené vrchný náter akrylové nechty, fiber sklo model vrstiev, nechty umenie výtvory a všetky UV- a LED končí. Uplatňovať tesniacim gélom ako obvykle: to je v tenký, ale kontinuálne vrstvy nanesenej na klinec a 120 Tvrdené sekúnd pod UV svetlom-, alebo 30-90 sekúnd pod svetlom. Skrze odriekania kyseliny v zložení gél, aplikácia je aj pre ľudí s alergiou na jednoduché.

Veľkosť
+

0.033 Meter (m)
0.033 Meter (m)
0.07 Meter (m)

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.5

Prehľad

5
2
4
1
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná