Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gél Lak / Gel Laky
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet-Nails Premium UV lak na nechty nahý - gél a lak na nechty
Podrobnosti
+
S gél vosk Vylet-Nails Premium UV lak na nechty nahá vytvoriť hladké klince krásny povrch. Aplikácia je docela jednoduché. UV lak je použitá ako konvenčné lak a potom stvrdnutá pod UV svetlom. Ak je to potrebné, ďalšie vrstvy môžu zvýšiť intenzitu farieb.

Vylet-Nails Premium UV gél poľskej prírodné nechty, ako aj akryl alebo gél nechty sú vybavené nechty nahý s trvalý povlak v vysoký lesk. Náter je potrebné pred poradie UV lak na nechty na prírodné nechty. Základný náter, ktorý škvrny lak chráni a vyhladzuje klinec je ideálny. Je základným náterom suchý, prémia gél lak UV je aplikovať lak na nechty v tenkej vrstve a odolné UV lampou. Intenzita farby je dosiahnutá, tesniace vrstvu sa dá priamo, prípadne viac vrstiev laku a je vyliečený naraz. Ako povrch, vrchný náter v žiadnom prípade zaručuje nechtovej platničky je trvalo chránený pred poškriabaním a UV lak dlho zachováva svoj lesk vysokej kvality.

Základne, farebné prevedenie - všetko v UV lak na nechty

-Lepidlo alebo lesk vrstva požadované
-Bez potenie vrstvy
-Vysoký lesk
-Nepriehľadná naraz použitím
-Vytvrdzuje pod UV-LED svietidlo
-Jednoduchá aplikácia ako lak na nechty

viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná