Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gél Lak / Gel Laky
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
NAIL-EON Gél Laku HIGHLIGHTS
Podrobnosti
+
NAIL-EON gél farby vyzdvihuje sú prispôsobené potrebám pre jednoduché a jednoduché zdobenie nechtov. Nátery gél môže byť použitý v kombinácii s konvenčné gél modelovania alebo ako sólo nechty a môže byť prostredníctvom kôra ľahko z nechtov vypnúť efekt.

Nátery sú často označovaná ako matný lak na nechty alebo Gelpolish gél. Spájajú najlepšie vlastnosti lak na nechty a UV gél a poskytnúť stabilný laku na nechty dlhú trvanlivosť. To je NAIL-EON gél jednoducho na šlechtění dokončiť a matného aplikovaných prírodných nechtov. Základný náter sa použije ako prvú vrstvu pre najlepšie výsledky. Gél povlaku nasleduje po liečbe. Všetky vrstvy gélu mali uplatňovať ako tenké a kalené jednotlivo, tak zaručiť úplné vyliečenie Ultrafialovou lampou. Vrstvu potu každý zostáva na povrchu. Ako každý model postavenie, vrchný náter ako konečný náter pečatidlo je v tomto prípade uplatnila. NAIL-EON gél nátery VRCHOLOV sú kyselina-free a teda vhodná aj alergikov. Liečenie je možné UV lampy a LED osvetlenie jednotiek podobne.viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.5
Prehľad
5
27
4
18
3
3
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná