Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gél Lak 3 v 1 / Gel Laky
NAIL-EON Gél Laky Charming
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Náš gél nátery majú Peel Off  lak na nechty a pásy farba vlastnosti. Môžete vynechať len náter a základný náter, potom môžete odstrániť len náš gél laky po pár dňoch nechtov.

Ak ste opakovane naštvaný o nechty na prírodné nechty, ktoré už chipping po krátkom čase, hoci on drží umelé nechty rovnako, potom by ste mali prístup gél farba očarujúce naše NAIL-EON. Je ideálnou alternatívou k tradičným nechty a dáva vaše nechty za niekoľko týždňov farba. Vyberte jeden z zvodné farby. Farby lesk a meniť v závislosti na svetlo. Vytvára dojem umeleckej tvorby na nechty s rôznymi farbami, hoci bol použitý iba jedna farba. Dlhá trvanlivosť gél lak je absolútne presvedčivé aj na prírodné nechty a nie splinter. Prevziať celý necht alebo nastaviť selektívne upozorňuje. Zmatňujúce vaše nechty na a použiť základný náter. Necháme stuhnúť v UV lampou a použiť gél poľskej v ďalšom kroku bez toho, aby najprv odstrániť vrstvu potu. Uistite sa, že použiť lesk v tenkých vrstvách, tak ju cez úplne stvrdne. Chcete intenzívnejší intenzitu farby, budete nosiť niekoľko vrstiev, každá vrstva ale dovolenku v každom prípade naozaj stvrdnúť. Vrchný náter použiť na dokončenie. Ak budete mať ho úplne vyliečiť v UV lampou, odstrániť vrstvu potu. Ďalšia liečba nechtov už nie je potrebné.

viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.449
Prehľad
5
25
4
21
3
3
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná