Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gél Lak / Gel Laky
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode WINTER2016
NAIL-EON Gél na nechty MAGIC MAGNETIC
Podrobnosti
+

Náš gél nátery majú Peel Off  lak na nechty a pásy farba vlastnosti. Môžete vynechať len náter a základný náter, potom môžete odstrániť len náš gél laky po pár dňoch nechtov.

Gélom, môže byť najkrajšie umelecké nechty nechty Mágia výtvory. Farebné nechty lakované teraz patria do Agendy. Chcete mať znova a nie farby ale nechty? Potom budeme mať len vec pre vás! Naše NAIL-EON gél lak na nechty mágia Magnetické dáva vaše nechty magické vzhľad, pričom všetky ostatné môže byť očarený. On je veľmi vhodný na prírodné nechty ako aj umelé môže naše Magic magnetické gél kovovej gél lak si nechty ako normálne alebo naše magnetické pero alebo náš rekord magnet vytiahnuť jemné vzor. Využite širokú škálu farieb pre krásne nechty a zdôrazňuje. Aplikácia je veľmi jednoduché. Môžete použiť Gél lak ako lak na nechty a vyliečiť ho dve minúty pod UV svetlom Svetla von. Ak potenie vrstva je odstránený, práca je už končí. Kvôli jeho medu rozširuje účinok gélu hladké lak na nechty, sám. Takže sú žiadne nevzhľadné kefa úderov na nechty vidieť a podania práca je varenie nie je potrebné. Tešíme sa na životnosť až šesť týždňov. On sa absolútne vhodný pre každodenné použitie na gelový základ, nie splinter a je odolný proti poškriabaniu. Môžete ho odstraňovač a oranžové drevo palicu odstrániť, ak chcete inú farbu. Budete úplne radosť s týmto náterom. Použitie Ste našich produktov v najvyššej kvalite, všetky požiadavky Európskeho Normy sú predmetom a na špici UV gél výskumu vyrábajú.

viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4
Prehľad
5
11
4
7
3
1
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná