Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gél Lak / Gel Laky
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
NAIL-EON UV lak na nechty extrémny lesk - šumivé nechty umenie
Podrobnosti
+
Dobrá príprava nechtov pred použitím NAIL-EON UV lak na nechty extrémny lesk je nutné pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Toto sú nechty šlechtění a modelovať a naplnený s Primer pre ideálne priľnavosť. Prírodných nechtov je naplnený s základný náter, potenie vrstva zostáva na klinec.
Uplatňovať NAIL-EON UV lak na nechty extrémny lesk ako normálne kefu nechty. Tenký povlak je potom liečiť pod UV svetlom a rozvíjať ich sľudy účinok. Teraz, následných je vykonané obvyklým. Buď tesnenia na čistený klinec je aplikované okamžite, prípadne ešte nechtov s rozličnými prvkami môžete vykonať. Srsť, ktorá poskytuje vysoký lesk-, odolný proti poškriabaniu a tak dlho odolný povrch je uzavretá s top. Olej na nechty, zaisťujúceho hladkú pokožku, svietilo krásne ruky a nechty sa odporúča opatrnosť.
viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
5
Prehľad
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná