Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gél Lak / Gel Laky
NAIL-EON UV lak na nechty hodvábne - saténové a trvanlivé nechty
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Hodvábne lesklý nechty sú vhodné pre každodenné použitie aj ako večer. Hodváb NAIL-EON UV lak na nechty môže byť použitá ako konvenčné nechty. Vytvrdzovania s UV svetlom, tento produkt obsahuje jeho vysokej pevnosti a trvanlivosti.

NAIL-EON UV lak na nechty je hodváb na prírodné nechty ako ako umelé nechty akryl alebo gél. Základný náter musí byť uverejnený v prírodných nechtov ako základný náter, ktorý zachová kalenie výsledné potenie vrstvu na povrchu nechta. V každom prípade, primer pre spoľahlivú priľnavosť je potrebné. Po príprave nechty, NAIL-EON UV je aplikovať hodváb nechty v požadovaný odtieň a vyliečiť s ultrafialovým svetlom. Je, že hrúbka vrstvy musí byť chudá ako možné dosiahnuť úplné vyliečenie. Potenie vrstva je odstránený, hodvábne farebné nechty môžu byť teraz ďalej spracovávané rôznymi spôsobmi. Buď top coat ako tmel je aplikovaný ihneď, prípadne umelecké nechty môžu byť použité pred.

viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
5
Prehľad
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná