Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gél Lak / Gel Laky
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
NAIL-EON UV lak na nechty hodvábne - saténové a trvanlivé nechty
Podrobnosti
+
Hodvábne lesklý nechty sú vhodné pre každodenné použitie aj ako večer. Hodváb NAIL-EON UV lak na nechty môže byť použitá ako konvenčné nechty. Vytvrdzovania s UV svetlom, tento produkt obsahuje jeho vysokej pevnosti a trvanlivosti.

NAIL-EON UV lak na nechty je hodváb na prírodné nechty ako ako umelé nechty akryl alebo gél. Základný náter musí byť uverejnený v prírodných nechtov ako základný náter, ktorý zachová kalenie výsledné potenie vrstvu na povrchu nechta. V každom prípade, primer pre spoľahlivú priľnavosť je potrebné. Po príprave nechty, NAIL-EON UV je aplikovať hodváb nechty v požadovaný odtieň a vyliečiť s ultrafialovým svetlom. Je, že hrúbka vrstvy musí byť chudá ako možné dosiahnuť úplné vyliečenie. Potenie vrstva je odstránený, hodvábne farebné nechty môžu byť teraz ďalej spracovávané rôznymi spôsobmi. Buď top coat ako tmel je aplikovaný ihneď, prípadne umelecké nechty môžu byť použité pred.
viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
5
Prehľad
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná