Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gél Lak 3 v 1 / Gel Laky
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017
NAIL-EON UV lak na nechty pure - intenzívny gél povlaku na všetky nechty
Podrobnosti
+

Ktorí pripisuje význam čisté farby a dlho trvanlivé nechtový dizajn, ktorý je dobre poradil s NAIL-EON UV lak na nechty pure. Gél povlaku je vhodná pre charakter rovnako ako akryl alebo gél nechty. Trvanlivý povlak, ktorý je k dispozícii v mnohých farbách, žiarivo objaví pod UV svetlo.

NAIL-EON UV môže byť čistá s jeho široká farebná škála Brown ružová nechty málo žiadúce. Gél povlaku môže uplatniť rovnako na prírodné nechty s základný náter ako podpora alebo vymodelovaných umelé nechty. Je dôležité v každom prípade, že nechty starostlivo pestované, modelované a čistená. Bez ohľadu na nail art uplatňovania primer je tiež potrebné. Povrch nechtov, farba srsti a potu vrstva alebo na nechty akryl alebo gél sa v aplikovaných požadovaných Farba. To je potom liečiť Ultrafialovou lampou. Výsledné vrstvy pot možno ľahko odstrániť pomocou naše čistiace prostriedky. Konečné tesnenie dosahuje cez vrchný náter. Tesniace lak musí byť oslobodený po vytvrdnutí Ultrafialovou lampou z výslednej vrstvy potu.

viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.8
Prehľad
5
13
4
1
3
1
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná