Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gél Lak / Gel Laky
UV lak na nechty & držať gél náter odolný proti poškriabaniu lak na nechty s 2 týždne
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Lak na nechty a gél lak s týždeň-dlhý vysoký lesk-lacné on-line kúpiť škrabnutia-odolný UV nechty nátery ako UV. Videá a nechtový dizajn návody s krok za krokom aplikácie na spracovanie z UV lak na nechty prírodné nechty urobiť to sami tu v online obchode vidieť a učiť sa. Je to rovnako jednoduché ako s nechty a tak trvanlivé ako nová metóda pre vytvorenie Nechty moderné gély UV/LED. Pokyny a nechty filmy s krok za krokom vysvetlenie aby to sami s mnohými fotografiami a obrázky tu teraz skúsenosti. Gél laky forme trvanlivé vrstvy náteru na umelé alebo prírodné nechty, ktoré možno ľahko vytiahnuť z Gazy účinok. NAIL-EON UV lak na nechty SHINEY môže byť použitý ako sólo - lak na nechty, alebo v spojení s gél modelovania a zabezpečuje trvalo uchovávať a chrániť aj nechty. Na výrobu odolné laku na nechty, prírodných nechtov musí byť na Matt a liečení primer. Základný náter je aplikovaný na spojivo. Potenie vrstvu stále líšia od konvenčných modelu stanovisko - nechty-, na základný náter ešte mokré gél lak použiť a liek pod UV lampou alebo LED žiarovky prvú vrstvu NAIL-EON. Uzavrie s Základná vrstva, ktorá zabezpečuje potreby lesklý povrch. Poradie vrstiev v tenkých vrstvách je dôležité s týmto typom nechtov. Tak zabezpečené, že vrstva je úplne vyliečený. NAIL-EON UV lak na nechty SHINEY sú LED gély s rovnakými vlastnosťami ako UV lak na nechty, UV lak na nechty, lak na nechty, pás - a strhnite farby a kalenie zariadenia a LED len 30 až 60 sekúnd v lampách, CCFL alebo 120 sekúnd v UV svetlo liečenie zariadenia.

viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
inštrukcie
+

Krok 1:Vytláčanie kožičku s naše UV (čl. Nr. V4079) a pošpiniť nechty s Naša mapa medzipamäte (biele čl Nr. 4326). Pre lepšie uchytenie, odporúčame na nechty s primer na liečbu (čl. 15ml č. 1303).

Krok 2:Použitie základne kabát čl. č. 1054 na klinec ako lak na nechty a nechať stuhnúť v svietidlo. Prosím, neodstraňujte vrstvu potu.

Krok 3:Maľovanie nechtov s požadovanú Farba a stvrdne v svietidlo 2 x. Teraz máte príležitosť na zdobenie nechtov s nail art. K tomu potrebujete potenie vrstvy s náš čistejšie odstrániť (100 ml časť č. 4005). Budete chcieť akékoľvek nechtov, prosím neodstraňujte vrstvu potu.

Krok 4: Pre tesnenia, použiť náš vrchný náter položky č. 1054 a necháme stuhnúť v optickej jednotky. Napokon odstráňte vrstvu potu nášho čistejšie.  Ďalšie lesk a starostlivosť o pleť nechtov odporúčame naše nded nechtov oleja (olej v rôznych vôní čl Nr. V4040).Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.1
Prehľad
5
128
4
105
3
17
2
5
1
7

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná