Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gél Lak / Gel Laky
UV lak na nechty & držať gél náter odolný proti poškriabaniu lak na nechty s 2 týždne

Podrobnosti
+

Lak na nechty a gél lak s týždeň-dlhý vysoký lesk-lacné on-line kúpiť škrabnutia-odolný UV nechty nátery ako UV. Videá a nechtový dizajn návody s krok za krokom aplikácie na spracovanie z UV lak na nechty prírodné nechty urobiť to sami tu v online obchode vidieť a učiť sa. Je to rovnako jednoduché ako s nechty a tak trvanlivé ako nová metóda pre vytvorenie Nechty moderné gély UV/LED. Pokyny a nechty filmy s krok za krokom vysvetlenie aby to sami s mnohými fotografiami a obrázky tu teraz skúsenosti. Gél laky forme trvanlivé vrstvy náteru na umelé alebo prírodné nechty, ktoré možno ľahko vytiahnuť z Gazy účinok. NAIL-EON UV lak na nechty SHINEY môže byť použitý ako sólo - lak na nechty, alebo v spojení s gél modelovania a zabezpečuje trvalo uchovávať a chrániť aj nechty. Na výrobu odolné laku na nechty, prírodných nechtov musí byť na Matt a liečení primer. Základný náter je aplikovaný na spojivo. Potenie vrstvu stále líšia od konvenčných modelu stanovisko - nechty-, na základný náter ešte mokré gél lak použiť a liek pod UV lampou alebo LED žiarovky prvú vrstvu NAIL-EON. Uzavrie s Základná vrstva, ktorá zabezpečuje potreby lesklý povrch. Poradie vrstiev v tenkých vrstvách je dôležité s týmto typom nechtov. Tak zabezpečené, že vrstva je úplne vyliečený. NAIL-EON UV lak na nechty SHINEY sú LED gély s rovnakými vlastnosťami ako UV lak na nechty, UV lak na nechty, lak na nechty, pás - a strhnite farby a kalenie zariadenia a LED len 30 až 60 sekúnd v lampách, CCFL alebo 120 sekúnd v UV svetlo liečenie zariadenia.

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

inštrukcie
+

Krok 1:Vytláčanie kožičku s naše UV (čl. Nr. V4079) a pošpiniť nechty s Naša mapa medzipamäte (biele čl Nr. 4326). Pre lepšie uchytenie, odporúčame na nechty s primer na liečbu (čl. 15ml č. 1303).

Krok 2:Použitie základne kabát čl. č. 1054 na klinec ako lak na nechty a nechať stuhnúť v svietidlo. Prosím, neodstraňujte vrstvu potu.

Krok 3:Maľovanie nechtov s požadovanú Farba a stvrdne v svietidlo 2 x. Teraz máte príležitosť na zdobenie nechtov s nail art. K tomu potrebujete potenie vrstvy s náš čistejšie odstrániť (100 ml časť č. 4005). Budete chcieť akékoľvek nechtov, prosím neodstraňujte vrstvu potu.

Krok 4: Pre tesnenia, použiť náš vrchný náter položky č. 1054 a necháme stuhnúť v optickej jednotky. Napokon odstráňte vrstvu potu nášho čistejšie.  Ďalšie lesk a starostlivosť o pleť nechtov odporúčame naše nded nechtov oleja (olej v rôznych vôní čl Nr. V4040).Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.3452

Prehľad

5
123
4
105
3
16
2
5
1
5

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná