Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gél Lak / Gel Laky
NAIL-EON UV lak na nechty Sparkel - vzrušujúce účinok na nechty
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Sparkellacke suché nerovnomerne a vytvárať také vzrušujúce účinky na povrchu nechtov. Sparkel NAIL-EON UV lak na nechty v rôznych farbách sa použije ako konvenčné nechty prírodné alebo umelé nechty a tvrdené gél lak pod ultrafialovým svetlom.
NAIL-EON UV nechty poľský môže Sparkel na akryl a gél nechty a na dobre pripravené prírodných nechtov a vyrába takzvané Sparkel alebo piesku efekt. Základný náter je obzvlášť dôležitý základ pre prírodné nechty, potenie vrstva zostáva na klinec. Pre každý typ nechtov, uplatňovanie tmeliace činidlo je povinnosťou ktoré primer zaisťuje, že nič sa lúpu. Gél náter je aplikovaný ako akékoľvek iné lak na nechty so štetcom, s tým rozdielom, že stvrdne výrobku pod UV svetlom. To vytvára vrstvu potu, ktorá je odstránená s čistejšie. V každom prípade sa uplatňuje pre tesnenie hornej vrstvy je tiež odolné. Pred nechty môžu byť zdobené okrem Sparkellack s nail art na požiadanie.


viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.625
Prehľad
5
11
4
4
3
1
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná