Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gél Lak / Gel Laky
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
NAIL-EON UV lak na nechty vločka efekt pre krásny nail art
Podrobnosti
+
Účinok UV lak na nechty vločka NAIL-EON nazýva účinok gélu na lak. Transparentné nátery pokrývajúce nechtov trblietavými vrstvou a zároveň zabezpečiť nechtový dizajn dlhotrvajúci, odolný proti poškriabaniu a odolné.

Pre pou ívanie NAIL-EON UV lak na nechty vločka efekt je povrchu prirodzené alebo umelé nechty opracované až a oprášil. Potom, základný náter je použitá a kalené pod UV svetlom na 120 sekúnd. Potenie vrstva zostáva na povrchu nechta a slúži ako základ pre efekt farby. Gel lak je maľoval bohatú vrstvu hore a liek pod UV lampou. Vrchný náter sa používa na utesnenie konečne klinec. To je aplikovaný na účinok UV lak na nechty vločka NAIL-EON s vrstvou potu a aj vyliečiť. Výsledné vrstvy rozptyl je odstránený s čističom. Prípadne leštiacich olej môže byť použitý pre dosiahnutie maximálneho lesku.
viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná