Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gél Lak / Gel Laky
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
NAIL-EON UV lesk na nechty - dlho odolnejšie Glittereffekt
Podrobnosti
+
Pre prírodné nechty, gél a akrylové nechty možno NAIL-EON UV lak lesk uplatňovať. UV gél povlaku záblesk účinkov je aplikovaný na pripravené nechty a odolné UV lampou. Potom môže uplatniť nechtov alebo priamo fóliou.

Dobrá príprava nechtov je dôležité. Umelé nechty sú modelované a čistiť čistejšie, potom použiť základný náter. Na prírodné nechty, primer je tiež potrebné, dokument NAIL-EON UV trblietky nechty tu tvorí základný náter ako základný náter. Vyliečiť potenie vrstva sa neodstránia. Glitterlack je ako konvenčné nechty v tenkej vrstve na klinec a kalené pod svetlom. Do ďalších nechty na odstránenie potu vrstvu s čistejšie, utesní klinec s top coat. Prípadne pred ešte výzdobou s rôznymi nechtov umenie prvky možno. Zaobchádzanie s olejom klinec priamo na konci zabezpečuje najmä čisté a svetlé dojem.
viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
3
Prehľad
5
0
4
0
3
1
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná