Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gél Lak / Gel Laky
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
NAIL-EON UV Soak Off Gél Lak Metalíza - Gél Povlaku kovový zhľad na Nechty
Podrobnosti
+
Kovové NAIL-EON UV soak off gél lak je vhodná pre prírodné nechty aj gél alebo akryl modelu vrstiev. Nechty sú zahrnuté ako zvyčajne pripravené a s UV lak na nechty. Po liečbe, povlak je pripravený pre creative nail art alebo pečať s top coat.

UV gél nátery von NAIL-EON v kovovej pohľad na dobre pripravené nechty aplikovať. Dôležité náter na báze prírodných nechtov, budú použité ako lak na nechty a vyliečiť Ultrafialovou lampou je povrch čistý nechtov a základňu. Vedie k stvrdnutiu vrstvu potu sa neodstránia. Upravené nechty je potiahnutá nechtov vybraných NAIL-EON UV UV soak off gél lak šedý-zelené alebo fialové. Gél povlaku stvrdne Ultrafialovou lampou. Potenie vrstva je odstránený s čistejšie von povrch nechtov. V poslednom kroku musí byť zapečatený klinec s hornou vrstvou. Starostlivosti a pre nádheru nechty, nded nechty olej môže byť tiež použitý.

viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná