Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gél Lak / Gel Laky
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
NAIL-EON UV Peel Off Gél Lak Ostrý - Vlastné lesk Nechtov Dizajn na Nechty
Podrobnosti
+
Špeciálne pre NAIL-EON ostrý UV peel off gél lak je, že rôzne častice sú začlenené do gélu. Kovové lesklé a rôzne Farba a Veľkosť, sú rozložené pri aplikácii na povrchu nechtov a vytvoriť individuálne nechtov. Použije gél povlaku ako konvenčné nechty. Avšak, je vyliečený výrobku pod UV svetlom.

Takisto každý gél nechty musia vypracovať aj uplatnenie NAIL-EON UV peel off gél lak dobré. Základný náter musí byť použitý pri aplikovaný na prírodné nechty, neodstraňuje vrstvu potu vytvorené počas vytvrdzovania. Primer ponúka ideálny priľnavosť. Svieži gél povlaku je aplikovaný na nechty so štetcom v tenkej vrstve a potom stvrdnutá. Po použití UV žiarovka zostáva vrstvu potu na klinec, ktorý s čistejšie z nášho sortimentu aj odstrániť. Tento nechtový dizajn uzatvára s tesnením. To sa vykonáva pomocou vrchný náter.

viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná