Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gél Lak / Gel Laky
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet-Nails Premium UV lak na nechty SĽUDA - takýto
Podrobnosti
+
V Vylet-Nails Premium UV lak na nechty sľudy sú výhody gél laku a lak na nechty v kombinácii. Farba pôsobí prostredníctvom trblietky častice zarážajúce a veselá, vrstvu liek pod UV svetlom drží dlho a stabilné charakteru ako aj umelé nechty.

Potrebné aktualizovať z iba prírodných nechtov alebo už existujúci model schopný nechty sú rafinované, Vylet-Nails Premium UV lak na nechty ideálny pre SĽUDA. Gél povlaku poskytuje nechtovej platničky s vzrušujúce lesk a môže tak ľahko a rýchlo. Základný náter je aplikovaný na prírodné nechty hladké nechtovej platničky, a chrániť proti zafarbenie. Poľský klinec v tenkej vrstve, ktorá tvrdne pod UV svetlom nasleduje UV. Väčšou intenzitou trblietky, môžu uplatniť viac vrstiev. Aj postup na akryl, laminát alebo gél nechty. UV lakovanie na ochranu a poskytnúť extra vysoký lesk, vrchný náter ako tmel je ideálna povrchová úprava. Tesniace gél je vyliečený pod UV svetlo a potom s čistejšie a Zellette, rovnako ako leštiacich olej do topánok.

Základne, farebné prevedenie - všetko v UV lak na nechty

-Lepidlo alebo lesk vrstva požadované
-Bez potenie vrstvy
-Vysoký lesk
-Nepriehľadná naraz použitím
-Vytvrdzuje pod UV-LED svietidlo
-Jednoduchá aplikácia ako lak na nechtyviskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.5
Prehľad
5
1
4
1
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná