Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gél Lak / Gel Laky
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet-Nails Premium UV Peel Off Gél Lak Pastel - Odolný Gél Lak na Nechty
Podrobnosti
+

Vylet-Nails Premium Oddeåte pastelové UV lak na nechty je zvlášť vhodný pre trvanlivé nechtový dizajn na prírodné nechty, ponúka, ale tiež uplatňovanie akryl a gél nechty. Po príprava podložia, je aplikovaná UV lak na nechty tenké a kalené s Ultrafialovou lampou.

Vylet-Nails Premium bude lúpať UV lak na nechty používa pastel na prírodné nechty ako vylepšenie farieb, požaduje dôkladné primer. Nechtov je pestované a potom poskytnúť základný náter. Táto základná vrstva chráni zafarbenie nechtov a vyhladzuje povrch. Následne sa aplikuje pastelové farby ako konvenčné lak na nechty so štetcom. Hrúbkou nízke filmu, rovnako ako bohaté zmluvy sú dôležité. Po liečbe pod UV svetlom, ďalšia vrstva farby môže byť maľované na potreby. Dosiahnutí želaného farebného rozlíšenia pečať s top kabát, ktorý robí topánok na klinec a zaručuje dlhodobú životnosť. Poradie UV lak na nechty na iných povrchoch ako je akryl, laminát alebo gél je analogický.

Základne, farebné prevedenie - všetko v UV lak na nechty

-Lepidlo alebo lesk vrstva požadované
-Bez potenie vrstvy
-Vysoký lesk
-Nepriehľadná naraz použitím
-Vytvrdzuje pod UV-LED svietidlo
-Jednoduchá aplikácia ako lak na nechty


viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
5
Prehľad
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná