Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gél Lak / Gel Laky
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet-Nails Premium UV Soak Off Gél Lak Neon - Silné odtiene na Nechty
Podrobnosti
+

Natrvalo krásne nechty neon pozrieť vyplývajúcej z uplatnenia z UV lak na nechty namočte vypnutie Vylet-Nails Premium neón. Lak na nechty sa použije s Applikationspinsel a lieči s UV svetlom odolná vrstva. Gél povlaku môžu byť aplikované s základný náter na prírodné nechty alebo klince model situácie.

Podľa toho aký povrch Vylet-Nails Premium namočte vypnutie UV lak na nechty neon budú použité, prírodné nechty musia byť pripravené zodpovedajúcim spôsobom. Uplatňovanie prvý náter sa odporúča pre aplikáciu na prírodné nechty. Výsledkom je rovnomerne hladký povrch, prírodných nechtov je chránený od škvŕn neón pigmentov. Rovnako, farba môže byť použitý pre laminátové, akrylové a gélové nechty. Takže môžete ľahko Prefarbiť raz tvarované nechty. Dôležité je hladký a čistý povrch. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, UV lak v tenkej vrstve je uplatniť a potom stvrdnutá pod UV svetlom. Intenzita farby je treba zvýšiť, ďalšie vrstvy, ktoré jednotlivo sú vyliečený, je možné. Vrchný náter, ktorý chráni nechty ako tmel a prináša lesk absolvoval Naildesigns

-Priľnavosť a lesk vrstva potrebnejšie
-high-lesk nepriehľadné farby
-Lieči pod UV a LED svetlo
-bez potenie vrstvy
-Extrémne jednoduchá aplikácia ako lak na nechty a ľahko vymeniteľné
-Vymeniteľné, tenké viskózna a nepriehľadné farby gél. Môže byť použitý ako trvalé nechty
-bez chvenia a rozruch
-100% zodpovednosť na všetky nechty, modelovanie systémov ako gél, akrylových a sklenených vlákien
-do 4 týždňov topsheet priľnavosť na vaše nechty!viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.2857
Prehľad
5
5
4
1
3
0
2
0
1
1

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná