Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gél Lak
NAIL-EON UV lak na nechty pure - intenzívny gél povlaku na všetky nechty

Podrobnosti
+

Ktorí pripisuje význam čisté farby a dlho trvanlivé nechtový dizajn, ktorý je dobre poradil s NAIL-EON UV lak na nechty pure. Gél povlaku je vhodná pre charakter rovnako ako akryl alebo gél nechty. Trvanlivý povlak, ktorý je k dispozícii v mnohých farbách, žiarivo objaví pod UV svetlo.

NAIL-EON UV môže byť čistá s jeho široká farebná škála Brown ružová nechty málo žiadúce. Gél povlaku môže uplatniť rovnako na prírodné nechty s základný náter ako podpora alebo vymodelovaných umelé nechty. Je dôležité v každom prípade, že nechty starostlivo pestované, modelované a čistená. Bez ohľadu na nail art uplatňovania primer je tiež potrebné. Povrch nechtov, farba srsti a potu vrstva alebo na nechty akryl alebo gél sa v aplikovaných požadovaných Farba. To je potom liečiť Ultrafialovou lampou. Výsledné vrstvy pot možno ľahko odstrániť pomocou naše čistiace prostriedky. Konečné tesnenie dosahuje cez vrchný náter. Tesniace lak musí byť oslobodený po vytvrdnutí Ultrafialovou lampou z výslednej vrstvy potu.

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.75

Prehľad

5
10
4
1
3
1
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná