Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 149 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gél Lak / Soak Off Gel Lak
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Soak Off Gel Lak

Gél Lak NAIL-EON STRAIGHT Soak Off Gel Lak Gél Lak NAIL-EON STRAIGHT
z 2,79 € *
NAIL-EON UV lak na nechty pure Soak Off Gel Lak NAIL-EON UV lak na nechty pure
z 2,96 € *
Matný UV vrchný náter Soak Off Gel Lak Matný UV vrchný náter
5,09 € *
NAIL-EON UV lak na nechty hodváb Soak Off Gel Lak NAIL-EON UV lak na nechty hodváb
z 3,99 € *
NAIL-EON Gél Laku HIGHLIGHTS Soak Off Gel Lak NAIL-EON Gél Laku HIGHLIGHTS
5,92 € *
NAIL-EON Gél Laky Charming Soak Off Gel Lak NAIL-EON Gél Laky Charming
5,92 € *
Ostrý UV Peel Off Gél Lak NAIL-EON Soak Off Gel Lak Ostrý UV Peel Off Gél Lak NAIL-EON
z 2,96 € *
NAIL-EON UV Soak Off Gél Lak Metalíza Soak Off Gel Lak NAIL-EON UV Soak Off Gél Lak Metalíza
5,92 € *
NAIL-EON UV lak na nechty neon Soak Off Gel Lak NAIL-EON UV lak na nechty neon
5,92 € *
NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN Soak Off Gel Lak NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN
3,90 € *
NAIL-EON UV lesk na nechty Soak Off Gel Lak NAIL-EON UV lesk na nechty
5,92 € *
Soak off gel lak a peel off lak na nechty / pás farby sú odnímateľné a odolný proti poškriabaniu LED gély

Lak na nechty, ktoré jednoducho nechať sám, čo je praktické a jemný na nechty v rovnakom čase. Oddeåte nechty už dlho a zostáva trvalo brilantné, môže byť ale stále rád nálepku ľahko tým klinec. Vrátane prírodných nechtov zostáva nezmenená a vyzerá zdravý a neporušené. Inovatívne gél povlaku je kalená pod UV alebo LED svetlo a dostane tak jeho dobrú trvanlivosť a stabilita. V peel off a soak off gel lak rôznych výhod nechty a strhnite technológie kombinovať nechty. Povlak môže ľahko a rýchlo uplatniť prírodných nechtov a udržuje po dlhú dobu bez čipu alebo nuly. Tiež high-lesk je zachovaný, prírodných nechtov je chránený a konsolidované.

Odstrániť lak vrstva je jednoducho odpočítať odstraňovač a čistejšie tu sú zbytočné. Bude prínosom najmä krehké a mäkké problém nechty, ktoré sú často zbytočne zaťažené a navyše oslabené detergentu. Pre peel off a soak off gel lak technológia prírodných nechtov je pripravený ako obvykle. Pre ideálny fit gél povlaku, prírodné nechty musia byť čisté a voľné zvyšky farieb, prachu a mastnoty. Nechtovej platničky je pestované, kožičky tlačí späť. Po očistení povrch, základný náter je prvým krokom s zodpovedajúce základný náter. To tvorí základ pre vrstvy náterov a uistite sa, že nechty nie je vyblednuté. Samonasávacie vrstva je vyliečený, vlhkú vrstvu potu zostáva ako dodatočný základný náter na klinec. Teraz prvý Oddeåte nechty vrstvy sa koná.

Lak sa aplikuje tenko a rovnomerne, dell'iPad chyba – napríklad korekcia pero-. Farba je vyliečený, pre viac intenzitu farby, ďalšia vrstva farby môžu byť použité. Tesnenie je dokončená. Vrchný náter je aplikovaný na nechty, starostlivé balenie klinec okraj je obzvlášť dôležité. Po liečbe a UV - alebo LED svetlo, potenie vrstvy na vrchný náter je odstránený s Zellette a čistejšie. Výsledok: vysoký lesk-klinec, ktorý je ideálny pre jeho pevný a odolný proti poškriabaniu povrchu a dlhé krásne vyzerá. Je ľahšia než použitie farby z peel off ešte odstrániť. Zmena farby je žiaduce alebo začať destabilizujúci klinec, lak od okrajov sa jednoducho odpočíta. Nechty sú najmä suché alebo ak sa farba zmení pravidelne, takzvaný kôra robí vrstvy náteru off aktivátor. Pozrite sa na naše nded internetový obchod a nájsť ideálne lak na nechty v našej Oddeåte rozsah pre vaše potreby. S výberom z rôznych farebných gél a účinok povlaky, vytvárať nové, unikátne a trvanlivé dlhé nechty vzory!

 


Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná