Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 149 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gél Lak / Thermo Gel Lak
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Thermo Gel Lak

Teplota určuje farbu

Čo je zvláštne o thermo gel lak na nechty je jeho reakcia na zmeny teploty. Gél lak má svoju farbu zmeniť vlastnosť s rastúcou teplotou a prepnúť na iný odtieň alebo iný odtieň. Tento efekt umožňuje špeciálne zloženie nátery, ktoré pracujú s látkami, ktoré citlivo reagujú na zmeny teploty. Zmena farby nájsť miesto postupne umožňujúce krásna a premenlivá farba hry na klinec. Vo všeobecnosti platí: čím vyššia teplota okolia, podrobnejší odvíja zmenu farby na nechty.

Špeciality s farebným zmenám v mnohých variantoch

Špecialitou je k dispozícii nielen v mnohých rôznych farebných kombináciách, ale tiež sa líšia v ich textúry. Takže tam je lak s trblietkami častice, trblietavé perleť štýl alebo praskať účinok. Pokiaľ ide o farby palety sa pohybuje od mäkký pastel, na honosné honosné neónové odtiene. Variácie sú ideálne na presné hlasovanie
Zdobenie nechtov pri príležitosti prispôsobiť oblečenie ako osobný štýl.

Thermo gel lak na nechty - ľahko ovládateľný

UV lak na nechty môže byť aplikovaný na modelované ako aj na prírodné nechty a kombinuje výhody nechty a farbu gél v jednom produkte. Najmä ako maľovať na prírodné nechty, UV farby sú odolné podstatne dlhšie, než porovnateľné konvenčné nechty. Dôležité v poradí: nechty musia byť vo forme súbor, jeho povrch je suchý a čistý, je pre lepšiu priľnavosť klady povrch mierne zdrsnené, pomocou vhodného tlmivého roztoku. Pre tepelné farby UV základný náter sa používa ako základný náter. To, ako aj termálne maľovať sami sú kalené pod UV svetlom a udržiavať ich trvanlivosť a odolnosť na mechanické vonkajšími vplyvmi. Je, že vrstva potenie, ktorá vzniká pri kalení základných náteroch, nie je zahrnutá. Thermo UV gel lak sa aplikuje priamo na tejto vrstvy.

Tesnenie pre ešte viac lesk a trvanlivosť

Ako u každého výrobku gélu, farba odporúča pečať ako povrch pre thermo gel lak. Vrchný náter je vhodný pre tento účel. To je tenko použiť na klinec a kalené dve minúty pod UV svetelného zdroja. Pre dosiahnutie maximálneho lesku bude čistiť povrch s čistejšom a / alebo ošetrené leštenie olej.

 Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná