Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gél Lak
Vylet-Nails Premium UV lak na nechty mimoriadne lesk v nded

Podrobnosti
+

Vylet-Nails Premium UV lak na nechty mimoriadne lesk je obohatený o kvalitné a vysoko lesklý lesk častice. Glitzerstyle je tiež vhodný pre nechty akryl alebo gél na prírodné nechty a nádherne vhodný aj ako podklad pre rôzne nail art techniky.

Dobrá príprava nechtov najlepšie lesk za následok uplatňovanie Vylet-Nails Premium UV spôsobené extrémne lesk na nechty. Pestované nechty a a po vzore prírodné nechty poskytuje základný náter pre zodpovedajúce podložia a zabraňuje zafarbenie nechtovej platničky. Glitter gél povlaku je použitá ako konvenčné nechty na čisté a suché klinec a kalené v tenkej vrstve pod UV svetlom. Ďalšie vrstvy môžu byť použité pre ešte viac záblesk účinky. Okamžite alebo po uvedenie ďalší klinec umenie ozdobou je pečať s hornou vrstvou. Tesniace gél robí perfektný povrch nechtov vzorov a poskytuje odolný proti poškriabaniu a pružné nechty dlhé a silno svietilo. Nechtov alebo leštenie oleja poskytujú dodatočný lesk efektov a pestované nechty.

Základne, farebné prevedenie - všetko v UV lak na nechty

-Lepidlo alebo lesk vrstva požadované
-Bez potenie vrstvy
-Vysoký lesk
-Nepriehľadná naraz použitím
-Vytvrdzuje pod UV-LED svietidlo
-Jednoduchá aplikácia ako lak na nechtyviskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

5

Prehľad

5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná