Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Euro-Line
Euro-Line 1 fáza gél

Podrobnosti
+

Gél modelovaní môžu byť postavené rôznymi. To môžu byť použité tri gély, pripravovať gél, budovanie gél a Záver tesniace gél. Moc ľahké je naša Euro-linka 1 fáza-staviteľ gél 15 ml veľkosť. Rôzne UV gél a farebný gél môže byť použité pre najkrajšie výtvory, gély, euro-line séria po celú dobu ich vynikajúce remeselné spracovanie a najlepšie charakterizuje Vplyv aj na citlivé alergici von. Môžete naše 1 fáza-Builder gel pre všetky tri vrstvy Použitie modelovanie. Má gél, ktorý je med efekt, prostredníctvom aj hladké pohyby a také komplikované podania práce je výrazne znížená. Pred Použitie by pridať k nemu. Gél je nechtov dizajn lepidlo zosilňovač zapracované, ktorý model situáciu najmä zodpovednosť. Gél žltá nie a vhodná pre väčšie rany, ľahko a rýchlo usadiť sa. Pre komplikované nechtový dizajn môže s farebných pigmentov a Glitterstäuben sú zmiešané. Pre ohromujúci topánok môže byť Povrch je pokrytý tesniace gél alebo nadbytočné farby. Ponúkame mnohoročné skúsenosti ako výrobca a najvyššiu kvalitu našich výrobkov. Okrem toho nájdete tu. Perfektný servis. Otestujte si nás a náš gél 1-fázové, vrátia Kvalita a ako ľahké je presvedčený a nadšené.  

Veľkosť
+

0.063 Meter (m)
0.067 Meter (m)
0.042 Meter (m)

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

5

Prehľad

5
12
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná