Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Euro-Line
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Euro-Line 2 fázy gélu
Podrobnosti
+
V modelovanie rôznych UV & Farba gél gély sú používané. Náš línie gély EUR sú najmä jednoduché a skvelé pre ľudí trpiacich alergiou. Ste vyznačuje ich účinok med cez ktoré samy hladké vytiahnuť. Nudné podania práca je znížené na minimum. Euro-riadok 2 fáza-staviteľ gél v dokonale hodí pre dizajn vrstva veľkosť 15 ml. Na Špeciálny gél vyrovná rýchlo a ľahko väčšie rany a je jeho hrubé viskózna konzistencia tiež ľahko manipulovať, ak niekto ešte nie je má toľko cvičenie. Inkrustované konštrukcia nechtov lepidlo zosilňovač ručí gél dokonale na Brad žltnú. To môže nechtov dizajn Farebné pigmenty a Glitterstäuben zmiešať, najmä veľkou výhodou je creative nail art. Pred použitím je potrebné neustále miešať byť. Získať krásny lesk na povrch, gél sa môže Tesniace gél alebo lak sú pokryté. Ponúkame vám nielen najvyššiu kvalitu našich Výrobkov, ale aj výrobcovia skúsenosti. Navyše nájsť Pre nás perfektné služby, vám tak rýchlo nenájdete inde sú. Môžete presvedčiť sami seba o nás a naše produkty, budete presvedčený. Nebudete chýbať naše 2 fáza-Builder gel chcieť.
Veľkosť
+
0.063 Meter (m)
0.062 Meter (m)
0.042 Meter (m)
viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.5
Prehľad
5
1
4
1
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná