Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Euro-Line
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Euro-Line Rýchle Dokončiť top gél
Podrobnosti
+
Dostanete túto finish gél euro rad absolútne vysoko kvalitný produkt, ktorý je nielen ľahko ovládateľný, ale aj mnoho pozitívnych vedľajších účinkov. Rýchle dokončenie euro-line Top gél 15ml je najlepšou voľbou, ak hľadáte jeden pre Vhodné finish gél hľadajú ľudí s alergiami a problém nechty. Perfektný Stupeň vám poskytuje tento gél je lesklý a sklený Tesniaca vrstva na tvarovaná umenie alebo prírodné nechty. Vďaka tenké viskozita môže byť ľahko spracovať tento UV-gél a to beží hladké kvôli viskozita sám. Avšak, je dôležité, že Gél sa aplikuje tenko, pretože, ak je príliš husté použil, je len ťažké vyhladzuje a predĺženie doby mnohokrát. Normálne Vytvrdzovania čas je v závislosti na liečenie zariadenia, medzi 1,5 a 3 minút. Všetky naše produkty sú aktuálne Nechty dizajn technológie a rozvoja. Vykonávame iba finest Štúdio-kvalitné výrobky. Okrem tejto rýchlej-dokončiť top gél Ste UV gél & farebné gély v našej predajni, priniesť aj iné vlastnosti. Presvedčení o našich výrobkov, a nielen vy, ale aj vaše Zákazníci budú potešení rozmanitosť a príležitosti mnohých krásne nechty vzory. Obsahuje akrylátové akcií.
Veľkosť
+
0.063 Meter (m)
0.062 Meter (m)
0.042 Meter (m)
viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.4
Prehľad
5
4
4
3
3
1
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná