Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Euro-Line
Euro-Line Tesniace gél

Podrobnosti
+

Svetlé lesklé nechty sú absolútny magnet pre oči. Tento pohľad je vždy horúca, elegantné, módne, a dodáva nádych očarujúce, aj extravagantné užívateľa. Brilantné brilantné nechtov povrchy vyzerať vždy čerstvé a veľmi dobre udržiavané. Nie je dôležité, či klasická Francúzska, komplikované nail art alebo Fullcover (kompletné s UV gél farebný gél vrstvou) uprednostňujete - naše Euro-linka tmel gél prináša všetky verzie naozaj dobre do popredia. Tesniace vrstvu vznikajúcu náš špeciálny gél po liečbe je tiež veľmi odolný proti poškriabaniu. Ich modelovanie je dobre chránený proti vonkajším vplyvom, až do ďalšej úrovne hore. Konzistencia je stredná viskozity a veľmi ľahko použiteľné. To beží hladké nezávisle a nie sú tok v rohoch. Začiatočníci môžu použiť rovnako ako profesionáli. Tenké, aplikuje sa vyliečiť vrstvy konštrukcie. Ďalším pozitívnym aspektom práce našich finish gélom je, že je nádherne vhodné pre alergie-náchylný ľudí. Robíme zodpovedajúce karty bezpečnostných údajov s všetky uvedené zložky na požiadanie k dispozícii. Budete prekvapení, ako silná je náš profesionálny euro-linka výrobok. Pri vývoji sme kládli veľký dôraz na to naše náterové hmoty môžu byť rovnako použité pre všetkých gél systémy UV. Nakupovanie na vaše srdce obsah v našom internetovom obchode. Najvyššej kvality za najnižšie ceny len tu nájdete.

Veľkosť
+

0.062 Meter (m)
0.062 Meter (m)
0.042 Meter (m)

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.3333

Prehľad

5
3
4
2
3
1
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná