Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Farebné Gély
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Módne chrome účinky vďaka EDITION farebný gél podľa American-Line
Podrobnosti
+
Americký vydanie farebný gél UV rad je určený pre najnáročnejšie gél & Farba gél. To vyvoláva jemné chróm efekt na nechty, ktorá vám dáva veľmi zvláštny vzhľad. Najmä vývoj o pozlátko a pôvab je špeciálny bonus, ktorý umožňuje mimoriadne nechty štýl tohto efektu pre nechty. Farebný gél, ktorý ľahko beží hladké, môže byť so ovládal jeho Stredná viskozita obzvlášť dobre a ľahko. Prípadne náročná podania práca je znížené na minimum. Rôznych farieb sú vhodné pre najkomplikovanejšie výtvory nechty štýl. Veľmi zvláštne a výnimočné francúzsky vzhľad môže byť navrhnutý aj s farebný gél. 100% Liek, farebný gél uplatňovali tenko. To zaisťuje, že farebné pigmenty sú kompletne osvetlená UV svetlom. Široká škála farieb zjednodušiť výber. Gél môže byť aplikovaný priamo na náter alebo stavebné gél. Opakovaným použitím farieb intenzita môže meniť v závislosti od vkusu. Ponúkame dlhoročné skúsenosti pri výrobe najvyššej kvality. Prospech a v každom prípade si ujsť tento gél. Budete prekvapený mnoho obdivné a závistlivé pohľady najviac, a byť šťastný.
viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.6667
Prehľad
5
2
4
1
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná