Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Farebné Gély
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Euro-Line francúzština gél robí nechty vyzerajú krásne a nadčasové
Podrobnosti
+
Ste fanúšik bude gél nechty ešte potreba táto jeden vyžaruje určité prirodzenosti? Žiadny problém s naše francúzštiny Euro-linka Gél. Gélom, môžete urobiť dobré rozhodnutie, ak To zahŕňa veľa prirodzenosti. Pripraviť vaše nechty ako obvykle a začať uplatňovať UV gélov. Kým vaše nechty pre jedného, Freehand môžete z vaše nechty tipy s bielou nechtov gél nakresliť alebo lepidlo stačí špeciálny Francúzska manikúra vzorkovnicu ako Pomoc. Podľa vášho želania, uplatniť euro-linka gél mäkký biely, Ružová/mliečna, biela alebo nebeský bielej priamo v pripojení k pripravovať gél alebo budova gél na. Necháme pod liečenie svetlo jednotku pre 3 Minút stuhnúť. Aby vám 100% záruka sa priznať, že Francúzsky správne osvetlené gél a kalené, by si ju preto uplatňovať jeho farebných pigmentov v jednej alebo viacerých tenké vrstvy gélu. S Ušetríte si tento gél aj zbytočné podania práce, pretože Vplyv medu, sama vyhladzuje sám. UV gél & Farba gél čo sme V high-kvalitné nechtové štúdio-kvalitný a stav-of- Výskum len odporučiť. Dnes rozhodne pre žiarivú biela nechty tipy s prirodzený vzhľad.  
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.6
Prehľad
5
3
4
2
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná