Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Farebné Gély
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Aj keď trend - svetlými farbami vďaka neónové farby gél nechtový dizajn
Podrobnosti
+
Získate brilantné farebné efekty na vaše nechty s euro-linka neónové farby gél. Tento gél je možné pracovať farbu pri nechty. Po manikúra, nosiť na základňu a stavebné gél a nechajte stuhnúť. Neutierajte vrstvu potu po liečbe, ale model priamo s neónové farby gélu z našej Euro-line séria ďalej. Tento gél nechty môžu byť spracované len pokutu a to zapríčinené ste žiadne dodatočné podanie práce ju vyhladí sám za seba, sám. Tenké oblečenie vrstva gélu tento gél na nechty, dosiahnuť úplné kalenie pod liečenie svetlo jednotky. Tenko platí jednoducho viac vrstiev dosiahnuť intenzívnejší farebný výsledok. Sú bezplatné okrem mix farebné nechty gél s farba alebo účinok gély, vytvoriť úplne podľa vašich predstáv. Po tomto odporúčame použiť tesniaci gél, neónové farby, chráni gél proti poškriabaniu. Ešte tip: použite všetky nechty gély od rovnakého výrobcu. Takže si môžete byť istí 100%, že všetky použité gély zladiť aj s ostatnými. Urobil ste už chuť, svetlé farby s náš farebný gél na model? Potom čakať viac a objednávkou high-kvalitné farebné gély vo svojej obľúbenej farby, tu v obchode.
viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4
Prehľad
5
0
4
3
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná