Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Farebné Gély
Módne chrome účinky farebným gél EDITION podľa nded

Podrobnosti
+

Zahŕňa aj vám tiež ženy, ktoré chcú nosiť nielen biela nechty tipy, ale niekedy odvážne farby na nechty, a že pre dlhšie časové obdobie? Potom NDED farebný gél EDITION je určite presne právo to, čo hľadáte. Tento gél je UV gél & Farba gél, ktorý okrem modelovanie prírodných alebo umelých nechtov vám skvelé farby umožňuje. manikúra nechty zasypať s základňu a stavebné gél. Po týchto krokoch, môžete okamžite na jednej z týchto dvoch gély mať módne farba gél s chrome účinky a stvrdne. Použitie je jednoduché gélom, pretože rozširuje svoje vlastné hladké a rukoväť umožňuje perfektné kvôli jeho Stredná viskozita gél štetcom. Take malá od gél za pomoci štetca a aplikovat na tenké nechtu. Tak umožňuje úplne stvrdnúť pod svetlom vytvrdzovania jednotky, a tak poskytuje lepšiu životnosť. Máte možnosť vybrať si medzi nimi sú napríklad odtiene Cosmo girl, rum extraktu medzi viac ako 15 farby a španielske víno. Neváhajte a objednajte tejto vysoko-kvalitný farebný gél Ak chcete farbu.

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.4247

Prehľad

5
97
4
76
3
9
2
3
1
2

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná