Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Farebné Gély
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Farebný gél PURE modelka umelé nechty pre každú príležitosť
Podrobnosti
+
Máte túžbu klasickej francúzskej vyzerať? Ale tiež nechcem nechty použiť pretože nie tak dlho na nechty! naše NDED farebný gél PURE má oproti Lak na nechty tú výhodu, že nie po pár dňoch opäť odlupovanie preč pretože UV svetlom vytvrdzovania jednotky, rovnako ako základný náter, Usporiadanie, Versieglungs- alebo topánok gél je vyliečený a preto dlho-trvajúce je. Aplikácia je jednoduchá, pretože ju vyhladí seba bez problémov sami a môžu byť aj spracované prostredníctvom strednej viskozity. Nosiť Gél v požadovanej farby tesne po pripravovať alebo štruktúre gélu na a nechajte stuhnúť na 2 minúty. Poznámka aby ste len Naneste tenkú vrstvu gélu na nechty, tak to, že dobré UV svetlom možno preskúmať, ktorý zaisťuje 100% liek. Intenzitu farieb treba ešte príliš slabé, môžete tiež Naneste ďalšiu vrstvu farebné gély. Nájsť tento gél, sme v mnoho rôznych farieb, od svetlo až tmavo, z jemne nad silné tam honosné. Každý individuálne farebný gél môže s kapacitou 5 ml alebo zakúpiť s objemom 1000 ml s nami. Čo vás čaká ešte? Aby sa dnes tento nail design farba gél, what s UV gél a farebný gél na nechty štúdio-kvalitný zvuk na malé časti, Cena je k dispozícii.
viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.5659
Prehľad
5
354
4
161
3
30
2
7
1
2

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná