Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Farebné Gély
Kovové farby gél na veľký kovový klinec dizajn

Podrobnosti
+

Tam sú farebné gély dnes všetky nuansy a mnoho efektov, farby sú dlho zachovalé v dobrom stave na vaše nechty. To platí aj pre povahu výstuže a umelé nechty predlžovanie nechty. Páči sa vám to nahlas? Náš gél s efektom je tou pravou voľbou. Potom pokračujte obvyklým manikúra nechty, súbor prechody a naplnenie. Použiť kovové okamžite módne NDED farebný gél pri vyplnení nechty na základné alebo stavebné gél. Nech liek vonku pod zvláštne svetlo UV vytvrdzovania jednotky. Ak je to potrebné, opakujte tento proces, za predpokladu, že chcete dosiahnuť ešte intenzívnejší odtieň. Každú vrstvu s týmto UV gél & Farba gél, by ste mali, pretože nechtov dizajn farebných pigmentov použitím tenkej, podobne ako lak na nechty. Teda vrstvu gél môže byť osvetlená aj UV svetlo a zaručuje 100% liek. Vďaka vplyv medu, tento gél je hladká sami a mohli byť spracované veľmi dobre na vrchole jeho Stredná viskozita. V našej predajni na vás čaká obrovské farebnú paletu tohto farebné gély. Niekedy farba dirty tanca, sušienky, modré džínsy alebo magic sú prvku výberu. S nami a využite kovové farby gél v štúdio-kvalitný zvuk.

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.5

Prehľad

5
71
4
31
3
8
2
2
1
2

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná