Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Farebné Gély
Neónové farby gél pre prekvapujúce oko-lov farby nechtový dizajn

Podrobnosti
+

Tiež patria do typu žena, je ako niečo chceli predstaviť výraznejšie? Nezáleží na tom, či sa zaoberajú účes, Je oblečenie alebo ale nechty? Potom NDED je Neon farebný gél presne to, čo ich oko-lov pozrieť na váš čistý Nechty by mali nosiť. Gélom drzá farby, ktoré sú plne integrované do Trend. Nosiť tento gél klinec priamo na primer gél alebo Dizajn gél na a tvrdne. Kvôli jeho Stredná viskozita, môže byť najlepší model, a tiež to ťahá do zjednávať tiež stále nezávisle hladké. Pri uplatňovaní, uistite sa, že ste vrstvu gél tenké, aby vaše Použiť nechty, pretože len UV svetla úplne osvetlené gél a môžu stvrdnúť. Ak by ste chceli použiť tento gél tiež viacvrstvové uplatňujú, v závislosti od intenzity farieb si prajete. Okrem toho je možné sú všetky dostupné v našej obchod farebných pigmentov, farieb, Mix efekty a farebné gély. Takto môžete dosiahnuť mnohých s ľahkosťou rôzne štruktúry a vzory na nechty. Vyberte si z naše 6 farebné varianty svoju obľúbenú farbu, dostupné v dvoch rôznych Množstvá, a priniesť vaše nechty s produktom vo vysokej Nechtové štúdio kvality na svetlo. Nečakajte dlhšie a objednať naše UV gél & farebný gél.

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.6358

Prehľad

5
115
4
38
3
7
2
1
1
1

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná