Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Farebné Gély
Pastelové farby gél pre diskrétne klinec mäkké tóny

Podrobnosti
+

Chcete, aby vaše nechty nenápadné a napriek udržiavané, ale tam by sa nemali žiarivo farebné? Potom NDED pastelové farby gél je presne to pravé pre vás. Diskrétne je udržiavaná na farebnú paletu a trvá dlhšie než konvenčné nechty. Môžete použiť túto farbu gél túžbu buď priamo na primer gél, alebo priamo na stavbe gél. Nezáleží na tom, či chcete jednoducho zvýšiť vaše prírodné nechty alebo umelé nechty modelu. Aplikácia sa dá ľahko, pretože to automaticky vyhladzuje sám a vďaka jeho Stredná viskozita, to môže byť obzvlášť dobre spracovaný. Na dosiahnutie dobrej liek takéto UV gélu a farebný gél, odporúča sa nainštalovať kvôli farebných pigmentov, v tenkú vrstvu gélu na nechty. Len musím zabezpečiť kompletnú vrstvu UV svetlo svetelné gél a tým je daná lepšiu odolnosť. Váš vybraný pastel je však trochu príliš diskrétne, môžete použiť ďalšie tenkej vrstvy gélu na nechty a nechajte stvrdnúť, kým ste dosiahli požadovaný odtieň. S týmto dizajnom nechtov UV farebný gél urobiť dobrou voľbou, pretože je nechtové štúdio-kvalitný zvuk v rôznych pastelových, k dispozícii pre malú cenu s nami.

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.4727

Prehľad

5
102
4
47
3
14
2
3
1
1

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná