Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Farebné Gély
Wetlook farba gél nahé holub modrej - bez potenie vrstvy

Podrobnosti
+

nded Wetlook farebný gél nahý - bez potenie vrstva umožňuje jednoduché nechty modelovanie pre profesionálov a laici v niekoľkých krokoch. Vysoko-kvalitný farebný gél vytvára vrstva potu a teraz high-lesklý a odolný proti poškriabaniu po vytvrdnutí.

Nude farieb gél prichádza v Wetlook a dáva tvarovaná klinec vysoký lesk a za rovnaký čas odolný povrch. Klinec umenie je veľmi pohodlné s týmto produktom, pretože vrstva potu padá a už dochádza pri jedinečnej objednať intenzívnejší farebný efekt. Nded Wetlook nahý - bez potenie vrstva farby gél je k dispozícii v mnohých farbách. V rôznych verziách, nechtový dizajn teda možné. Farebný gél, ktorý je pripravený na používanie okamžite bez miešania, je aplikovaný na povrch nechtov zdrsnené a vyčistené a liek pod UV lampou. Po nechtov je okamžite liečená až do konca, Čistenie s čistič na odstránenie vrstvy rozptyl, rovnako ako povrch pre tesnenie je zbytočné.

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná