Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Farebné Gély 2 v 1
Wetlook farba gél nahé holub modrej - bez potenie vrstvy
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

nded Wetlook farebný gél nahý - bez potenie vrstva umožňuje jednoduché nechty modelovanie pre profesionálov a laici v niekoľkých krokoch. Vysoko-kvalitný farebný gél vytvára vrstva potu a teraz high-lesklý a odolný proti poškriabaniu po vytvrdnutí.

Nude farieb gél prichádza v Wetlook a dáva tvarovaná klinec vysoký lesk a za rovnaký čas odolný povrch. Klinec umenie je veľmi pohodlné s týmto produktom, pretože vrstva potu padá a už dochádza pri jedinečnej objednať intenzívnejší farebný efekt. Nded Wetlook nahý - bez potenie vrstva farby gél je k dispozícii v mnohých farbách. V rôznych verziách, nechtový dizajn teda možné. Farebný gél, ktorý je pripravený na používanie okamžite bez miešania, je aplikovaný na povrch nechtov zdrsnené a vyčistené a liek pod UV lampou. Po nechtov je okamžite liečená až do konca, Čistenie s čistič na odstránenie vrstvy rozptyl, rovnako ako povrch pre tesnenie je zbytočné.

viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná