Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Farebné Gély
Nechty umenie glitter farebný gél čierna mágia - čarovný účinok

Podrobnosti
+

Vylet-Nails Premium farebný gél čierna mágia je ideálne pre špeciálne gélových nechtov, rovnako ako pre individuálne a okázalý nechtov. Čierna gél s magic iskru účinky môžu byť spracované ako dobrý gély použiť jednoducho a spoľahlivo stvrdnúť Ultrafialovou lampou. Už vysoko atrament pokrytie je dosiahnuté s vrstvou.
Pre spracovanie farebný gél, klinec je pripravený ako obvykle. Prírodných nechtov je podaný vo forme a s náter haftfähig urobil. Potom náter a budovanie vrstvy sa aplikujú ako Finálna vrstva je Vylet-Nails Premium farebný gél čiernej mágie. Zápach-neutrálny a zbavené kyslých gél možno z dôvodu jeho konzistencia v tenkej vrstve na klinec. Miešania nie je potrebné, pretože pigmenty sú stabilne integrované v géle. 120 sekúnd pod UV svetlom gél je kalená po poradí. Konečnú pečať s top coat gél na nechty je odolné a odolný proti poškriabaniu a dostane jeho konečné sláve, ktorá zdôrazňuje tiež farebný efekt farebný gél čiernej mágie.

viskozita
+

tenký stredná tučný

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná