Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Farebné Gély
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet-Nails Premium farebný gél hravé pastel - romantický
Podrobnosti
+
Mäkké farby ako pastel na gél pripevňovanie Vylet-Nails Premium farebný gél na nechty, sú aktuálne. Len jeden deň alebo pre všetkých používateľov, ktoré jemne rád túto farbu gél s jeho pastelové farby je ideálny. Vysoko kvalitný produkt sľubuje dlho lesk a dlhotrvajúci lesk.
Gélových nechtov sú konštruované v rôznych krokoch. Príprava prírodných nechtov ako aj použité gél je rozhodujúce pre kvalitu hotové umenie klinec. Klinec v podobe rafinovaných zdrsnené a potiahnuté primer. Náter a stavebné gély, aby hotové tvarované umelé klinec, ktorý vyzerá ešte krajšia perfektné C-krivka je modelovaná. Vylet-Nails Premium farba gél pastel je posledný štruktúra vrstvy a pokrýva nechty s soft pastel odtieň. Nízku hrúbku, rovnako ako bohaté zmluvy pre všetky vrstvy sú dôležité. To zabezpečuje jednotné vytvrdzovania a hladký povrch. V závislosti od žiadosti, intenzitu farby pastelovo farebné gély môže byť zvýšená o ďalšiu vrstvu. Vrchný náter, ako povrch zaručuje utesnenie a tým dlhú trvanlivosť. Po liečbe, je túto poslednú vrstvu vyčistené a leštené a ukazuje ako dlhotrvajúci lesk.
viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
5
Prehľad
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná