Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Farebné Gély 2 v 1
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017
Vylet-Nails Premium farebný gél SĽUDA - trblietavé výkony
Podrobnosti
+

MICA účinky sú veľmi obľúbené najmä pre večerné nail art. MICA sa s Vylet-Nails Premium farebný gél s brilantný lesk mô e gélových nechtov. V závislosti od požadovanej intenzity farieb, gél v jednej alebo viacerých vrstvách môže uplatňovať a vyliečiť pod UV svetlom.
Pred Vylet-Nails Premium farebný gél môže uplatniť sľudy v modelovaní gélu z prírodných nechtov musia byť pripravené zodpovedajúcim spôsobom. Na leštené off a zdrsnené nechtov Primer pre dobrú priľnavosť použije, nasleduje vrstva gélu pripravovať. Glimmerr farebný gél môžete sledovať na jednom z vrstiev konštrukcie a je ako aj tenké a dôkladne tvrdené gél vrstvy. Pred použitím ďalšiu vrstvu gélu, potenie vrstva je odstránený s čistejšie a Zellette. Na konci modelovanie tesniace vrstvu ako povrch je aplikovaný. Vrchný náter je tenký, ale nebaví maľované na klinec a zatvrdil pod UV svetlom. Po odstránení vrstvy potu a uplatňovanie leštenie olej dodáva lesk prémia farebný gél obzvlášť do popredia, sľub je trvalo chránený pred poškodením a poškriabaním.
viskozita
+
tenký stredná tučný
Tesnenie
+
Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
5
Prehľad
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná