Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Farebné Gély
Vylet-Nails Premium farebný gél SĽUDA - trblietavé výkony

Podrobnosti
+

MICA účinky sú veľmi obľúbené najmä pre večerné nail art. MICA sa s Vylet-Nails Premium farebný gél s brilantný lesk mô e gélových nechtov. V závislosti od požadovanej intenzity farieb, gél v jednej alebo viacerých vrstvách môže uplatňovať a vyliečiť pod UV svetlom.
Pred Vylet-Nails Premium farebný gél môže uplatniť sľudy v modelovaní gélu z prírodných nechtov musia byť pripravené zodpovedajúcim spôsobom. Na leštené off a zdrsnené nechtov Primer pre dobrú priľnavosť použije, nasleduje vrstva gélu pripravovať. Glimmerr farebný gél môžete sledovať na jednom z vrstiev konštrukcie a je ako aj tenké a dôkladne tvrdené gél vrstvy. Pred použitím ďalšiu vrstvu gélu, potenie vrstva je odstránený s čistejšie a Zellette. Na konci modelovanie tesniace vrstvu ako povrch je aplikovaný. Vrchný náter je tenký, ale nebaví maľované na klinec a zatvrdil pod UV svetlom. Po odstránení vrstvy potu a uplatňovanie leštenie olej dodáva lesk prémia farebný gél obzvlášť do popredia, sľub je trvalo chránený pred poškodením a poškriabaním.

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná