Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Farebné Gély
Vylet-Nails Premium farebný gél metalíza - nový vzhľad pre gélových nechtov

Podrobnosti
+

Kovový vzhľad robí klinec do niečoho veľmi zvláštneho. Trblietavé kovové vytvoril Vylet-Nails Premium farebný gél na nechty, účinky svetla znova a čerstvé. Farebný gél sa používa ako vrstva v modeli nechtov štruktúry schopné.
Vylet-Nails Premium farebný gél je kovový uplatňovaná farebné gély používaný na nechty. Prírodných nechtov je podaný vo forme, zdrsnené buffer a liečení primer ako tmeliace činidlo. Potom náter a stavebné gély sú uplatňované a vyliečiť každú vrstvu po vrstve. Farebný gél tvorí záver vrstiev konštrukcie a pohybuje nad umelé nechty vo vybraných kovový odtieň. Kefy je uistite sa, že v géle tenký, ale bohatá vrstva je zvýšený. To zabezpečuje kompletné vyliečenie Ultrafialovou lampou. Ak je to potrebné, druhú vrstvu gél môže zosilniť výslednú farbu. Uzatvára s hornou vrstvou, ktorá poskytuje nechty ako tesnenie gél s vysoko-sila a high-lesklý finálnej vrstvy.

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

5

Prehľad

5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná